Sohbete Bağlan

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

En Kıvırcık
Sohbet Odaları

Sohbet arayanların adresi Kivirciksohbet.com yeni insanlar tanımanıza vesile olur. Gruplar halinde sohbet edebilir yada özel odalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yanı sıra oyunlar ve müzik odalarınıda ziyaret ederek hoşca zaman geçirmenize yardımcı olur. Bedava sohbet, ücretsiz chat yapmak için ne bekliyorsun ? Takma isim (Nick) alarak sohbete bağlan. Haydi doyumsuz sohbeti kaçırma!

Türkçe Mirc İndir

Hakkımızda

Kivirciksohbet, 24.12.2019 tarihinde sohbet yayın hayatına başlamıştır. Bursa`da kişisel web siteleri ile ilgili SEO çalışmaları yapan Zafer tarafından kurulmuş ve chat hizmeti vermeye başlamıştır. 18 yıllık IRC sohbet tecrübesine sahip olan yönetim, kivirciksohbet için yoğun ilgi ve çaba içerisinde çalışma içerisindedir.
Bir çok sohbet sitesi alt yapısında imzası olan kivirciksohbet.com, Kralsohbet.net ailesine bağlıdır. Yaptığımız onlarca sohbet hizmetinden sonra en kaliteli olmak için verdiğimiz bu mücadelenin asıl projesi olarak “Kıvırcık sohbet” domaini uygun görülerek çalışmalara başlanmıştır. Sohbet sitelerinin yenilikler ve güncellemeleri hakkında maddeler şöyledir;

1- Java kurulumuna gerek yoktur.
2- Üyelik ve profil gibi zaman kaybı işlemler yoktur.
3- Kullanıcılar için daha hızlı web ve mobil sistemi kurulmuştur.
4- Güncel versiyon mobil applet kullanılmıştır.

Kivirciksohbet.com yüzlerce sohbet hizmeti veren siteler arasında kullanıcı deneyimine en yakın hizmeti ve insanların daha iyi bir ortamda tanışmalara vesile olmak için gerekli çabayı sarf etmeye devam edecektir.