Sohbete Bağlan

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

En Kıvırcık
Sohbet Odaları

Sohbet arayanların adresi Kivirciksohbet.com yeni insanlar tanımanıza vesile olur. Gruplar halinde sohbet edebilir yada özel odalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yanı sıra oyunlar ve müzik odalarınıda ziyaret ederek hoşca zaman geçirmenize yardımcı olur. Bedava sohbet, ücretsiz chat yapmak için ne bekliyorsun ? Takma isim (Nick) alarak sohbete bağlan. Haydi doyumsuz sohbeti kaçırma!

Türkçe Mirc İndir

Gece Sohbet


Gece sohbet ve chat yapmak isteyenler için bulunmaz bir nimet olan gece sohbetleri şimdi deneyin.

gece-sohbet
gece-sohbet

Ben sohbetlerin en çok gece yapılanını severim. Şehrin büyük bir kısmı uyurken, ortalıkta yalnızca doğadan gelen ses olayları ve bu saatte ne yaptığını bilmediğimiz üç beş araba sahibi sokaklardaki sessizliği tam anlamıyla bozmaya yetecek kadar güçleri yokken yapılan muhabbet tatlıdır benim için. Günün artık son demlerine geldikçe perdelerimiz inmeye başlıyor.

Kendimizi bilerek veya bilmeyerek gün içerisinde engelliyoruz, bilinçaltımızı bastırmaya çalışıyoruz, mobil sohbet ederken ağzımızdan bir şeyler kaçırmamaya dikkat ediyoruz. Fakat gece olunca öyle mi? Günün yorgunluğunu atmaya çalıştığımız saatlerde yanımızda sohbetine doyum olmayan bir dostumuz, bir demlik çayımız ve bir paket de sigaramız varsa halk deyimiyle ‘Aman sabahlar olmasın! Şöyle geriye dönüp bakıyorum da hayatımda yakın dostlarıma sohbet ederken verdiğim büyük sırlar hep bu tarz ortamlarda olmuş. Aslına bakarsanız durumun böyle olması yalnızca psikolojik bir şey değil; fizyolojik olarak da açıklaması var.

Kişi, günün yorgunluğunu gecenin ilerleyen saatlerinde üzerinde daha fazla hissettiği için uyuma hissi oluşur, uyuma hissine karşı direnç gösteren vücut başka bir yerden fire vermeye başlar. Adli suç işlemiş işleri konuşturma yöntemi olarak uykusuz tutmaları, söylediğimiz tezi destekler niteliktedir. Ayrıca yalnızca suçluların konuşturulması için değil; özellikle grupla psikolojik danışma sohbetlerinde danışanlar uykusuz bıraktırılarak bilinçaltlarına daha rahat ulaşmak hedeflenmektedir ve bu metotla başarılı olunmaktadır. Kişiyle sohbet etmek ve onu konuşturmak için illaki yüksek promil alkol almaya gerek olmadığını da görmüş oluyoruz böylece. Konumuz daha fazla dallanıp budaklanmadan esas yerimize dönelim.

Gece sohbetlerinin tatlı olduğundan bahsetmiştim. Aklımda kalan güzel anılar genellikle gece sohbetlerimde gerçekleşmiştir. Güzel anılar derken yaptığımız sohbetlerde yeri göğü inletircesine kahkaha attığımız da anlaşılmasın, yeri gelir sohbet ederken içimizi döktüğümüz kişinin bizi anladığını düşünüp, aynı duruma farklı iki kişi olarak ağladığımız zaman da yastığa kafamızı koyduğumuz zaman rahat uyku çekebiliriz. ‘Güzel sohbet zamanları’na da saat olarak gelmiş bulunuyoruz. Madem bu kadar övüyorsun sen niye de şu an kimseyle sohbet etmiyorsun diye de düşünmeyin. Yazıma başlarken bembeyaz olan kâğıdı sizinle sohbetimi anlatırken doldururdum! Muhabbetiniz bol, sohbetiniz keyifli, geceniz hayırlı olsun.


Yazar: admin

Görüntüleme: 98 defa

Kategori: Cinsel Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Ocak 2021

Cevap bırakın

Bilgilendirme

+18 yaş kuralı Kıvırcıksohbet de uygulanmaktadır, 18 yaş altı giriş yasaktır.

Sohbet odaları içerisinde kullanıcılara rahatsızlık ve hakaret etmek, odalardan atılma sebebidir.

Toplum kurallarına uygun mesajlaşılmalı, cinsellik içeren yada aykırı takma isim almak yasaktır.

Gereksiz yere atıldığınızı düşünüyorsanız; help@Kivirciksohbet.com adresine IP numaranız ile mail atınız.

Sık Sorulan Sorular

/ns register nick şifre email

Hayır, sitemiz 18 yaş üstü kullanıcılara hizmet vermektedir.

Hayır, sohbetimiz ücretsizdir.

Evet dilediğiniz kişinin özeline gidip sohbet edebilirsiniz.

Kayıtlı değilse alabilirsiniz.