Reklam Alanı


Bir Erkeği Etkilemenin En Kısa Yolları

Bir erkeği etkilemenin en kısa yolları, bir erkeği etkilemenin en kolay yolu;

Bir erkeği etkilemenin en kısa yolları, bir erkeği etkilemenin en kolay yolu.
Beğendiğiniz bir erkeği etkilemek ve hatta kendinize aşık etmek mi istiyorsunuz? O halde sizlere birkaç ipucu vermek istiyoruz.

Kendinize Güvendiğinizi Hissettirin

Erkekler kendi ayakları üzerinde duran ve özgüveni olan kadınları çok çekici bulmaktadır. Erkeklere bağımlı olan ve onsuz bir şey yapamayan beceriksiz kadınlar erkeklere cazip gelmemektedir. Zeki olduğunuzu ve kendinize güveninizin tam olduğunu ona hissettirin.

Üstüne Düştüğünüzü Belli Etmeyin

Erkekler şımartılmaktan, pohpohlanmaktan ve iltifatlardan hoşlansa da üzerine aşırı düşülmesinden hoşlanmıyor. Üzerine aşırı düştüğünüzde ve sıkboğaz ettiğinizde büyük ihtimalle onu kaybedeceksiniz.

Merak Edilen Gizemli Kadını Oynayın

Tanışır tanışmaz hayat hikayenizi anlatmayın. Bırakın o sizi çözmeye ve sizinle ilgili bilgiler almaya çalışsın. Sizinle ilgili merak ettiklerini kendisi öğrenmek için çabalasın.

Her Zaman Temiz ve Bakımlı Olun

Temiz ve bakımlı kadınlar erkekler tarafından her zaman hoş ve çekici bulunmuştur. Pasaklı bir kadını veya erkeği kimse çekici bulmaz. Hoşlandığı kokuları önceden öğrenmeye çalışın ve parfümünüzü o kokulardan seçin.

Sorularınızla Onu Köşeye Sıkıştırmayın

İlk buluşmada veya sonrasında ilişkinin gidişatı ile ilgili sorular sorarak onu köşeye sıkıştırmayın.

Dürüst Olun Olduğunuz Gibi Görünün

Sorulara dürüstçe cevap vermek ve doğal olmak her zaman sizi çekici kılacaktır. Dürüst olurken her şeye dünden razı moduna da girmeyin. Göz temasından kaçınmayın. Yerli yerince espri yapın ve hep pozitif olun.

Hiç yorum yok