Reklam Alanı


Arkadaşlık için söylenen güzel sözler kısa

Arkadaşlık için söylenen güzel sözler kısa, Arkadaşlık için yazılan yazılar;

Arkadaşlık için söylenen güzel sözler kısa, Arkadaşlık için yazılan yazılar.
- SEVGİ GÖZLERİNDE OLACAK SÖZLERİN YETMEZ!

- Yakışıklı olmanız kriter degil, özelliktir. özelliğiniz yeterli değil!

- MUTLU OLMAK Mı? yarım kilo cikolataya bakar :)

- Bana heves değil, Nefes olucaksan buyur gel.

- Ne istediğini bilmenin yolu tam olarak ne istemediğini bilmekten geçer.

- Elinde bir papatya vardır, ama sen hep Gül istersin. Gülün olsun istersin. Gülü bulmak için papatyandan vazgeçersin. Gün gelirde gülünü bulamayınca papatyana geri dönmek istersin. Ama bilemezsin ki senin değerini bilmediğin papatyan Bir başkasının GÜL ü olmuştur.

- Benim ıcın oncelıkle bır ılıskıde olması gereken en onemlı sey guven, sadakat, sevgı, durustluk ve saygıdır.. Bu ozellıkler cok sıradan gelebılır herkesın soyledıgı seyler olabılr ama bır ılıskının devamı ıcın olması gerekenlerdır..

- Beni korur musun / Gökyüzüm olur musun / Gece çökmek üzereyken / Güneşim olur musun? / Kendime anlattığım masalların hepsinin kahramanı olur musun??

- Sevgi en güzel meziyettir. Birinin diğerini sevmesi ötekine ömür verir. Bazen sevgiye dair kelimeler, kifayetini yitirir. Ne yazsan, ne düşünsen ve aklından ne geçirsen yetersiz kalır sözcükler;sevgi emek ister iki yürek ister en önemlisi sevgiyi yüceltmektir yetişilmez kılmaktır, vazgeçilmez yapmaktır. İki güzel yüreğe iki güzel sözümdür… Vazgeçilmez olun erişilmez olun… ”Gerçek olan güzeldir, güzel olan gerçektir”

- Yemişim aşk acısını sen hiç ayak serçe parmağını koşarken sehpaya çarptınmı
Türk erkeğine manitan var mı demişler var dersem olası ihtimallerden mahrum kalırım yok dersem de elimdekinden olurum demiş:)) Şimdi gelde sev kardeşim!..
Güvenilir dürüst benimle hayatı paylaşacak sevgiye ve saygıya önem veren değerlerini kaybetmemiş bir arkadaşlık arıyorum

- Dürüstlük çok önemli benim icin, bir yalanın telafisi asla olmaz. Iyi bir niyetle dahi yalan söylemisse bana bi insan, onu hayatimdan silerim ya da uzak dururum o kisiden, 2. şansi olamaz.

- Eski zamanlardaki gibi tertemiz gercek bir Aşk.. . Şimdilerdeki gibi dejenere olmuş saçma sapan ilişkiler değil beklediğim.. Biri olmalı ve sonsuza kadarda sadece o olmalı Aslında artık bitimsiz, ömürlük sevgilerin kalmadıgına malesef inanmaya başlamıs olsamda yinede ümidimi kaybetmek istemiyor.. Ve bir yerlerde benim gibi düşünen seninde oldugunu görmek istiyorum.. Kimbilir belkide artık bir mucize gerceklesir.. .

- Üç güniük dünyada beş kuruşluk değer bilmeyenlere ayıracak vaktim yok. ..samimi doğru ve yalan konuşmyan sevyeli arkadaşlıklara her zaman hayatımda yer vardır.

- Beklersen sadece sana geleni alırsın; ama eğer gidersen, istediğin herşey, bazı günler nedenini bilmeden Üzgün hissedersin. Hiç tanımadığın birini özlüyormuşsun gibi…

- Samimi içten bir gülüşü samimi rol olmayan. yapmacık amacı boş olmayan değeri nedir bilen sahte olmayan sevgiyi bilen arkadaş arıyorum.

Hiç yorum yok