Reklam Alanı


Winx Club Sohbet

Winx club sohbet'in yeni adresi kolay üyelik gerektirmeyen kıvırcık sohbet yeri sizde hemen rumuzunu yazın ve sohbetin tadını çıkartın;

Winx club sohbet'in yeni adresi kolay üyelik gerektirmeyen kıvırcık sohbet yeri sizde hemen rumuzunu yazın ve sohbetin tadını çıkartın.
Merhaba, Birbirinden kıymetli blog takipçilerimiz bugün sizlerle Winx Club hayranlarıyla yaptığımız kısa ama bir o kadar keyifli olan sohbetimizi paylaşacağım.

Küçük hayranlarımıza Winx Club'u ve ordaki karakterleri ne kadar sevdiklerini sorduğumuzda aldığımız cevap çok şaşırtıcıydı "Siz Anlayamazsınız Çok ama Çok Seviyoruz" bu cümleyi kurduklarında bi durakladım yani kal geldi diyebilirim.

Hayranlarımıza ikinci sorumuzsa hangi kahramanı daha çok seviyorsunuz ? oldu ve verilen cevaplar arasından en çok sevilen karakterler Bloom ve Stella karakrerleriydi.

Sorduğumuz üçüncü ve son sorumuz ise Winx Club'ın yeni bölümleri yayınlansa neler hissedersiniz ? oldu ve aldığımız cevap gene çok mutluluk vericiydi hepsi bir ağızdan "çok seviniriz, çok mutlu oluruz" du. Bizde onlara mutluluk verici haberi verdik ShowTv'de yeni bölümleriyle ekrana geleceğini ve sevinebileceklerini söyledikten sonra sohbetimize son verdik.

Winx Club severlerle geçirdiğimiz sohbet bu şekilde sonlanırken minikleri yanaklarından öpüp yanlarından ayrıldık.

Hiç yorum yok