Reklam Alanı


FlipChat

Dünyanın dört bir yanından gelen yabancılarla görüntülü sohbet için FlipChat kullanın! Rastgele yabancılarla sohbet ederek anonim bir şekilde sohbet edin ve web kameralarını kayıt olmadan izleyin;

Dünyanın dört bir yanından gelen yabancılarla görüntülü sohbet için FlipChat kullanın! Rastgele yabancılarla sohbet ederek anonim bir şekilde sohbet edin ve web kameralarını kayıt olmadan izleyin.
Yeni FlipChat 2.0'a hoş geldiniz! FlipChat rastgele bir sohbet sitesi olarak, bir kerede rastgele yabancıyla görüntülü sohbet yapabileceğiniz, Next (İleri) düğmesine bastığınızda kimlerin size ulaşacağını bilmediğiniz bir site olarak başladı. FlipChat'in yeni versiyonunda, aynı anda en fazla dört web kamerasını izleme ve aynı odada bulunan birçok kişi ile sohbet etme yeteneğini ekledik. Sonraki düğmenin yerine, her odada bir kullanıcı listesi ekledik. Artık rastgele bir yabancıyı sadece adını veya web kamerası simgesini tıklatarak sohbet etmek için seçebilirsiniz. Beğendiğiniz birini görürseniz, bu kişiyi başkalarının göremediği veya duymadığı bir özel video sohbetine davet edebilirsiniz.

Rastgele yabancılarla görüntülü sohbet etmekten hoşlanıyorsanız ve daha sonra sohbet etmek istediğiniz biriyle tanışıyorsanız, bunları arkadaş listenize ekleyebilir ve FlipChat aracılığıyla özel e-posta mesajları aracılığıyla iletişim halinde kalabilirsiniz. Ayrıca, sohbet edip sohbet etmediklerine bakmaksızın, sohbet edip konuşturamadıklarını umarız. Ayrıca, sohbet ettikten sonra ne yaparlarsa sohbet edersiniz.

Hiç yorum yok