Reklam Alanı


Omegla Chat

Omegla kullanan yabancılarla sohbet etmenize olanak sağlar. Omegla chat üyeliksiz ve ücretsiz olarak omegle kullanıcıları ile buluşturur;

Omegla kullanan yabancılarla sohbet etmenize olanak sağlar. Omegla chat üyeliksiz ve ücretsiz olarak omegle kullanıcıları ile buluşturur.

Omegla Chat Nasıl Çalışıyor?

Tarayıcınızın olması, omegla için yeterli hale geldi. Sadece yazılı değil, görüntülü olarak sohbete dökebilmenizi sağlayan site, web kameranın olmasını şart koşuyor. Tüm ekipmanlarınız tamamsa, sizi ilk adımda bir ekran karşılıyor. Ekranda seçim yapmanız isteniyor ve onaylamanızın ardından görüntünüz ekrana gelecek. Text ya da video seçeneklerinden yazılı ve görüntülü olarak seçmeniz istenecek. Web kamerası olan kullanıcıların onayında tarayıcınızdan kullanım hakkı istenecek. Onay vermeniz halinde her şey tamamlanmış olacak.

Omegla Sayesinde Dünyanın Bir Ucundasınız

Her şeyin tamamlanmasının ardından omegla sizi tüm dünyaya keşfe çıkartıyor. Siteyi kullanan ülkelerdeki kullanıcılarla beraber görüntülü konuşma yapabiliyorsunuz. Hem de istediğiniz zaman istemediğiniz bir kişinin görüntüsünü “esc” tuşu ya da “new” butonu ile değiştirebiliyorsunuz. Kullanım konusunda tüm bilgileri vermenizin ardından milyonlarca kişinin aktif olduğu programda olduğunuzu unutmayın. Birçok amaçla kullanılabilen omegla ile kesinlikle kişisel bilgilerinizi paylaşmamanızı öneririz. Aksi takdirde çok kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Ayriyeten müstehcen içerikli birçok şeyin başınıza gelebileceğinizi hatırlatalım. Siteye girmeden önce bunlara dikkat etmelisiniz.

Hiç yorum yok