Reklam Alanı


Tinychat Türkiye

Tinychat dünyanın her yanından insanlarla rasgele video sohbet yapmanızı ve video yayınlamanızı sağlayan bir video sohbet odası sitesidir;

Tinychat dünyanın her yanından insanlarla rasgele video sohbet yapmanızı ve video yayınlamanızı sağlayan bir video sohbet odası sitesidir.
Tinychat 2007 yılında başladı ve site Alexa sıralamasına göre popüler olmasının dışında pek bir özelliği ile tanınır değildi. Sohbet odalarında genellikle birkaç yüz insan çevrimiçi oluyor, bu da yeterli miktarda insan bulabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Site, bir chat roulette sitesi olmaktan çok bir grup kamera sitesidir fakat hala rastgele video sohbet sektöründe yer aldığı ve sürekli popülerleştiği için onu da listeye dahil etmeye karar verdik. Kameranızı birçok kullanıcıya yayınlayabileceğiniz gibi, tüm odayla genel mesaj ya da tek tek kullanıcılarla özel mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Tinychat oldukça hızlı bir şekilde yükleniyor ve sitede kolayca iletişim kurabileceğiniz birçok rastgele İngilizce konuşan kullanıcı bulunmaktadır.

Tinychat Alexa sıralamasında ilk 100 binde bulunuyor ve oldukça sadık bir günlük kullanıcı kitlesine sahip. Oluşturdukları ücretsiz hizmetin işe yaradığı ve kullanıcıların siteyi takip etmesini sağladığı görülüyor.

Sitede olduğum süre boyunca herhangi bir moderatör görmedim, bu durum da sitede bazı yetişkin içerikler bulunduğundan dolayı, yaşı küçük kullanıcıların da siteyi kullanması gibi bir durumda sorun olabilir gibi görünüyor. Bunun haricinde site oldukça kolay bir kullanıma sahip ve sürekli olarak sohbet edeceğiniz birilerini bulabiliyorsunuz.

Hiç yorum yok