Reklam Alanı


Streamberry Chat

Cam kızlar ile yetişkin sohbet canlı, çevrimiçi gösterileri ile güzel hatunlar cam sohbet ve cam keyfini çıkarın! Hemen ücretsiz kızlarla bağlanın;

Cam kızlar ile yetişkin sohbet canlı, çevrimiçi gösterileri ile güzel hatunlar cam sohbet ve cam keyfini çıkarın! Hemen ücretsiz kızlarla bağlanın.
Streamberry 2007 yılının Kasım ayında yayınlanmıştır ve 2011 yılında bir Chatroulette alternatifine dönüşmüştür. O zamandan beri hızlı bir şekilde büyüyen site, rastgele sohbet siteleri arasında en yüksek trafiğe sahip olanlardan biridir. Binlerce çevrimiçi kullanıcıları bulunmaktadır ve burada birilerine bağlanmakla ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız.

Site sadece İngilizce olarak sunulmuştur ve Birleşik Devletler'de son derece popülerdir. Sitede diğer chatroulette alternatiflerinden farklı olarak canlı kamera ve kamera kızları gibi özellikler de sunulmaktadır. Canlı kamera özelliği ile kameranızı açıp bir grup insana gösteri yapabilirsiniz ve sizi kaç kişinin izlediğini görebilirsiniz. Canlı kamera özelliğini farklı isimlerle sunan Chatrandom ve FunYo gibi siteler de bulunmaktadır.

Site Alexa sıralamasında ilk 50 binde bulunmaktadır ve buradaki en iyi 5 chatroulette sitesinden biridir. Popülerlikleri, her zaman binlerce çevrimiçi kullanıcıya sahip olmaları ve rulet uygulamasının oldukça hızlı ve sorunsuz çalışmasından kaynaklanıyor olabilir.

Sitenin tasarımı eskiden oldukça kötüydü fakat birkaç ay önce yaptıkları değişiklik ile çok iyi hale getirdiler. Bu sitenin gelişmek için oldukça iyi imkanlara sahip olduğunu ve aslında düzenli şekilde popülerleştiğini düşünüyorum. Belki de gelecekte daha fazla dili destekleyerek dünyaya açılmak vardır? Bekleyip görmeliyiz!

Hiç yorum yok