Reklam Alanı


Shagle Görüntülü Sohbet

Shagle listemizde size belirli ülke ve cinsiyet (yalnızca kadınlar veya erkekler gibi) ile bağlantı kurmanıza izin veren popüler rasgele video sohbet sitelerinden biridir;

Shagle listemizde size belirli ülke ve cinsiyet (yalnızca kadınlar veya erkekler gibi) ile bağlantı kurmanıza izin veren popüler rasgele video sohbet sitelerinden biridir.
ChaxRoulette, 2010 yılının Mart ayında kurulmuştur ve orijinal versiyon yayınlandıktan sonra kurulan en eski chatroulette alternatifi sitelerden biridir. Sitenin çok fazla üyesi olmamasına rağmen "yetişkinlere yönelik" piyasada önemli bir konumda bulunan site, cazip bir kullanıma sahip.

Site chatroulette sitesinin 2010 yılında çıkan ikinci versiyonunun bir klonuydu fakat sonrasında kullanıcı şikayetlerinden dolayı değişti. Oldukça hızlı bir şekilde yüklenen sitede sürekli olarak bazı kullanıcılar çevrimiçi oluyor, bundan dolayı yetişkin birilerini bulmak burada asla zor olmuyor. Site İngilizce olarak hazırlanmış ve Shagle sitesinin kullanıcılarının büyük çoğunluğu İngilizce konuşuyorlar.

Site eskiden Alexa sıralamasında ilk 100 binde bulunuyordu fakat yetişkin piyasanın büyük çoğunluğunu, Shagle'de olduğu gibi reklam içermemesi ve çok daha hızlı yüklenmesi sebebiyle eline geçiren Dirtyroulette yüzünden kaybettiğini düşünüyorum. Sitenin en iyi 10 rulet sitesinden biri olduğunu söylemem fakat, listenin bir parçası olma potansiyelini taşıdığı da açıktır!

Sitenin her yerde, kaybolmayan reklamları olması ve yeterli sayıda üyesi olmamasından kaynaklanan sürekli aynı kullanıcılara denk gelme gibi büyük problemleri var. Eğer reklamların tamamını kaldırırlarsa Chatroulette alternatifleri listesinde ilk 10'a girmek adına önemli bir adım atacaklarını düşünüyorum!

Hiç yorum yok