Reklam Alanı


Omegle Türkiye

İnternet, havalı insanlarla dolu; Omegle onlarla tanışmana izin verir. Omegle kullandığınızda, rastgele birini başka biriyle seçeriz, böylece bire bir sohbet edebilirsiniz;

İnternet, havalı insanlarla dolu; Omegle onlarla tanışmana izin verir. Omegle kullandığınızda, rastgele birini başka biriyle seçeriz, böylece bire bir sohbet edebilirsiniz.
Omegla sizlere sınırsız, şartsız ve özgürce sohbet imkânı sunmaktadır. Her nerede ve ne zaman olursa olsun sohbetiniz sizinle olacaktır. Tüm hayatınızdaki sorunları problemleri artık geride bırakabilirsiniz. Sosyal çevreniz geniş olmayabilir. Fakat Omegla sizler için bu sorununuzu ortadan kaldıracak mükemmel çözümler getirdi. Omegle sayesinde kameralı ve sesli olarak yabancı kızlarla tanışıp sohbet edebileceksiniz. Kayıt istenmemektedir. Bu sayede her gün her saat binlerce sohbet arkadaşı bulabileceksiniz. Takipçi sayınız her geçen gün binlerce sayıda artacak. Kullanması oldukça kullanışlı olan Omegla görüntülü sohbet sizlerin her zaman yanındadır. İster bilgisayardan isterseniz de cep telefonunuzdan anında kameralı ve sesli sohbete hazır olana yabancı güzel kızlarla tanışabileceksiniz. Omegle sohbet sayesinde dışarılarda yeni yabancı arkadaş aramanız son bulacaktır. Oturduğunuz yerden her gün binlerce kişi size arkadaş olmak için gelecektir. Bu fırsat başka yerde elinize geçmeyecektir.

Omegla Türkiye Nasıl Çalışıyor?

Omegla Türkiye sistemini milyonlarca yabancı güzel kız kullanmaktadır. Herkes illa kendi ülkesinden sohbet edecek diye bir sınırlama yoktur. İsteyen istediği ülkeden yabancı kızla sohbete başlayabilir. Sistemi kullanmak oldukça kolaydır. Giriş düğmesine bastıktan sonra sistem otomatik açılmış olacaktır. Karşınıza kamerası açık yabancı güzel kızlar çıkacaktır. Bunun hemen ardından sizden kamera ve mikrofon için onay istenecektir. Buna izin vermeniz sizin yararınıza olacaktır. Eğer onay vermezseniz karşınızdaki sohbet arkadaşınız sizi göremediğinden dolayı sohbete devam etmez. Kamera ve mikrofona onay verdiğiniz an itibari ile yabancı güzel kızlar ile sohbete başlayabilirsiniz. İstediğiniz her arama motorunu kullanabilirsiniz. Omegla Video Chat sadece bilgisayardan değil, cep telefonunuzdan da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Omegleyi Kimler Kullanıyor?

Omegle kullanımı için belirli kurallar belirlenmiştir. Bu kurallar aşağıda Sohbet Kuralları olarak belirtilen kısımda maddeler ile açıklanmıştır. Bu kurallara uyum sağlandığı taktirde istediğini kadar sistemi kullanma fırsatınız olacaktır. Başka yerlerde yüzlerce üye varken Omegla Chat üzerinde milyonlarca yabancı sohbet arkadaşı yer almaktadır.

Omegla Görüntülü Sohbet Kuralları?

1. Karşınızdaki sohbet arkadaşınıza karşı Saygısız davranışlar sergilemek veya kamerada cinsel içerikli görüntülemek sergilemek bunun yanında kabaca konuşup sohbet arkadaşınızı şikayete teşvik etmeye çalışmak yasaktır. Ayrıca psikolojik baskı, aşağılayıcı, ırk, dil, din, taciz gibi davranışlar tamamen yasaktır.

2. Saldırgan biçimde tavırlar sergilemek yasaktır. Çıplak resim vb istemek veya zorlamak tamamen yasaklanmıştır. Müstehcen poz alıp bunları paylaşmak kesinlikle yasaktır.

3. Yüzünü saklamak, kamerayı alakasız yönlerde tutmak, metin yada reklam paylaşmak bunun yanında oyun yada özel bağlantı paylaşmak tamamen yasaktır. Kullanıcılara bu tür paylaşımlar adına asla izin verilmeyecektir.

4. Politika veya siyasi konulardan sohbet etmek yasaklanmıştır.

5. Omegla kullanıcıları 18 yaşını doldurmuş olmalıdır. 18 yaş altındaki kişilerin sorumlulukları tamamen velilerine aittir.

6. Bayan kullanıcıların tanımadıkları kişilere şahsi bilgilerini vermesi sakıncalıdır. Her ne sebep olursa olsun kişisel veriler paylaşılmaması rica olunur. Bu konuda Omegla sorumluluğu kişilere vermiştir.

7. Sohbette karşınıza gelecek olan sohbet arkadaşınızın dil , din ve renk kavramına tamamen saygı ön planda olmalıdır. Değişiklik için Omegla ‘’sonraki’’ düğmesini her zaman aktif halde bırakmıştır.

8. Kamera karşısında sadece sohbet edecek kişi olması gerekmektedir. Sohbet dışında olan başka kişinin kamerada görüntülenmesi tamamen yasaktır.

9. Omegla sistemine giriş yapan kullanıcı bilgileri tamamen Ome Tv ye aittir.

Hiç yorum yok