Reklam Alanı


Kıvırcık Sohbet

Kullanıcılarına Ücretsiz arkadaşlık sitesi İmkanı sunan KivircikSohbet.Com; Bedava Chat, Sohbet odaları ile bu alanda farklı deneyimler sunar;

Kullanıcılarına Ücretsiz arkadaşlık sitesi İmkanı sunan KivircikSohbet.Com; Bedava Chat, Sohbet odaları ile bu alanda farklı deneyimler sunar.
Burası kameralı bir aile sohbet sitesidir. Bunu anlamakta güçlük çekenler için yazıyorum. Sadece bir sohbet sitesi olarak düşünüp ve dilediği gibi davranabileceğini sanan sapıklar için söylüyorum bunu.

Halan sohbete katılıp da sapıklık yapmaya çalışan kişiler görüyoruz. Bu tamamen “İnsanların akılsızlığı mı ? ” desem yoksa ” İnsanların bu konulara olan açlığı mı ? ” desem bilemiyorum. Çünkü ben o kadar yazıyorum ” Burası seviyelidir, aile ilişkilerinin olduğu bir yerdir, yetkililer var ” hiç kimse bu dediklerime kulak asmıyor.

Bunun yanı sıra bu kameralı sohbet odalarımıza gelmesini yasakladığımız kişiler dahi laftan anlamayıp halen sanki babasının malı gelmeye çalışıyor. Bir insanda birazcık yüz olur bu kadar yüzsüz insanları ilk kez görüyorum.

Size yaşadığım bir olayı anlatayım. Geçen gün bu asilbeyaz sitemizden birini yasakladık. Gelme buraya dedik adamı yasakladık ve engelledik yani (banladık). 3 gün sonra engeller otomatik olarak sistem açılıyor veya kazayla açıyoruz. 3 gün sonra adam geliyor ve bana yazıyor ki “yasağımı kaldırdın çok sevindim özür dilerim artık akıllandım” gibi konuşuyor.

Bende “la bi setter git nedir bu yüzsüzlüğün gelme diyoruz” dedim. Kısacası ben bu insanlardan hiç bir şey anlamadım. Değişik mahlukatlara dönüşebiliyorlar demek ki.

Hiç yorum yok