Reklam Alanı


Fruzo Chat

Fruzo, yeni arkadaşlar edinmek, bir tarih bulmak ve yabancılarla sosyalleşmek için bir yerdir. Yakınınızdaki insanlarla tanışabilir veya tüm dünyadaki insanlarla görüntülü sohbet edebilirsiniz;

Fruzo, yeni arkadaşlar edinmek, bir tarih bulmak ve yabancılarla sosyalleşmek için bir yerdir. Yakınınızdaki insanlarla tanışabilir veya tüm dünyadaki insanlarla görüntülü sohbet edebilirsiniz.
Fruzo, Lubat 2010'da yayınlanmıştır ve Chatroulette benzeri siteler içinde ilklerden biri olmakla birlikte, yıllar içinde belirli bir kullanıcı kitlesini toplamıştır. Çok sayıda kullanıcıları olduğu için, sonraki butonuna her tıkladığınızda tamamen yeni bir kullanıcı ile karşılaşıyorsunuz.

Site Bazoocam ile ilişkili görünüyor ve muhtemelen aynı firma tarafından kurulmuşlar. Birkaç ilginç seçenek sunmakla birlikte kullanıcıların çoğu sadece sitenin chat roulette kısmını kullanıyor. Neredeyse tamamen Fransızca konuşan kullanıcılara sahip olan site, Birleşik Devletler ya da Avrupa'daki Fransa haricindeki ülkelerde çok da fazla tercih edilmiyor.

Roulettechat.fr zar zor bir şekilde Alexa sıralamasında ilk 100 bine girmiş olmasına rağmen, Fransa sıralamasında ilk 10 binde bulunuyor. Fransadaki en popüler 3 chatroulette sitesinden biri olduğu içib herhangi bir anda binlerce kullanıcı çevrimiçi oluyor.

Site Bazoocam'de olduğu gibi yeterli şekilde denetlenmiyor ve bundan dolayı rahatsız edici reklamlar ya da siteyi kullanmaması gereken küçük çocuklar ile karşılaşabilirsiniz. Bunlar haricinde bir göz atmaya değecek kalitede bir site.

Hiç yorum yok