Reklam Alanı


Facebuzz Rus Cam Chat

FaceBuzz, rastgele yabancılarla sesli / web kamerası sohbet etmeyi sağlayan çevrimiçi çok dilli bir chatroulette platformudur;

FaceBuzz, rastgele yabancılarla sesli / web kamerası sohbet etmeyi sağlayan çevrimiçi çok dilli bir chatroulette platformudur.
Facebuzz 2010 yılının Şubat ayında yayına başlamıştır ve en eski Chatroulette alternatiflerinden biridir. Sitede genellikle 600 kadar kişi çevrimiçi oluyor ve diğer rastgele sohbet sitelerinde olduğu gibi kaçıp gitmiyorlar.

Site, yetişkin aktivitelere izin vermesi ve sorun teşkil edebilecek bir şekilde sohbeti denetlememesi dışında orijinal Chatroulette'den çok da farklı şeyler sunmuyor. En eski alternatifler biri olmakla birlikte, rastgele video sohbet piyasasında iyi bir konuma gelecek kadar ilgiyi hiçbir zaman çekemedi. Bazoocam da aynı zamanlarda açılmasına rağmen, Facebuzz'dan çok daha hızlı şekilde büyümeyi başardı!

Site Alexa sıralamasında ilk 100 binde bulunmuyor fakat ülke çapındaki Alexa sıralamasında ilk 10 binde bulunduğu Cezayir'de popüler bir site gibi görünüyor. En iyi 10 rulet sitesi arasında bulunmuyor ve aslında en iyi 20 site listemize bile ancak girebildi.

Sitenin geliştirme ve tasarım için oldukça fazla alan ayırdığını düşünüyorum çünkü sohbetin yüklenmesi oldukça yavaş ve bağlanmak biraz fazla zaman alıyor. Onlar hakkında sert konuştuğum için üzgünüm, fakat 4 yıldan fazla bu işi yaptıktan sonra bunu fark ettiklerini düşünürsek, siteyi başkalarına satmaları ya da kapatmaları gerekirdi!

Hiç yorum yok