Reklam Alanı


Chatspin

ChatSpin yeni arkadaşlar edinmek ve yabancılarla sohbet etmek için ücretsiz bir uygulama. Web kameranızı anında kullanarak rastgele kişilerle görüntülü sohbet edin;

ChatSpin yeni arkadaşlar edinmek ve yabancılarla sohbet etmek için ücretsiz bir uygulama. Web kameranızı anında kullanarak rastgele kişilerle görüntülü sohbet edin.
Alan adı geçmişi bilgilerine bakıldığında, Chatspin'in 2004 yılının Eylül ayında kurulduğu görülüyor, fakat bahse girerim ki başlarda daha farklı bir site olarak kurulan site, Chatroulette yayına başladıktan sonra benzeri olacak şekilde sistemini değiştirdi. Chatspin'te çok az kullanıcı çevrimiçi gibi görünüyor fakat yine de sohbet edebileceğiniz bazı rastgele insanları bulmanız için son derece uygun.

Chatspin, TopChatSites.com listesinde bulunan diğer sitelerinden bir çoğundan çok daha fazla özellik sunmaktadır. Kızlarla ya da erkeklerle sohbet seçeneği olduğu gibi, hangi ülkeden kişilerle bağlantı kurmak istediğinizi de siz seçebiliyorsunuz.

Tüm bu özelliklere rağmen rakipleri kadar popüler olmayı başaramayan site, en iyi 10 site listemizde bulunmuyor. Aynı zamanda Alexa sıralamasında ilk 100 binde bulunmayan sitenin bu durumu, diğer rulet sitelerine kıyasla çok da ilgi görmediğinin bir işareti.

Site gerçek bir çekiş yakalamak için daha fazla üyeye ihtiyaç duyuyor. Chatspin'in büyümek için gerekli potansiyele sahip olduğunu düşünmekle birlikte bunu gerçekleştirmek için daha fazla insana ihtiyaç duyduğunu düşünüyorum! Deneyin ve severseniz bu sayfanın en üstünde bulunan sosyal paylaşım butonlarına tıklayarak siteyi paylaşın.

Hiç yorum yok