Reklam Alanı


Chatroulette Türkiye

Sanal ortamın chatroulette türkiye sitesi kivirciksohbet.com omegle mobil ve chatrandom türkiye seçenekleriyle çok amaçlı sohbet odaları hizmetidir;

Sanal ortamın chatroulette türkiye sitesi kivirciksohbet.com omegle mobil ve chatrandom türkiye seçenekleriyle çok amaçlı sohbet odaları hizmetidir.
Chatroulette ile hemen kameralı chat yapmaya başlayın sistem türkçe olarak hizmet vermektedir dünyanın tüm bölgelerinden kullanıcıların online olarak chat yaptığı odamızda sizde hemen yerinizi , alabilirsiniz. Chatroulette türkiyede oldukça popüler olarak kullanılan kameralı, sesli ve yazılı olarak chat yaptığı bir sistemdir. Rastgele olarak her tıklamada karşınıza yeni bir kullanıcı çıkacaktır istediğiniz kullanıcı ile chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Chatroulette ile kameralı ve sesli chat yapabilirsiniz. Chatroulette ile chat yapmak için üye olmanıza ve ücret ödemenize gerek yoktur sistem ücretsiz ve herkese açıktır. Chatroulette 2010 yılının Mart ayında kurulmuştur ve orijinal versiyon yayınlandıktan sonra kurulan en eski chatroulette alternatifi sitelerden birisidir.

Chatroulette, ile kameralı ve sesli chat yapabilirsiniz. Chatroulette ile chat yapmak için üye olmanıza ve ücret ödemenize gerek yoktur sistem ücretsiz ve herkese açıktır. Chatroulette, 2010 yılının Mart ayında kurulmuştur ve orijinal versiyon yayınlandıktan sonra kurulan en eski chatroulette alternatifi sitelerden biridir. Sitenin çok fazla üyesi olmamasına rağmen “yetişkinlere yönelik” piyasada önemli bir konumda bulunan site, cazip bir kullanıma sahip.

Site chatroulette sitesinin 2010 yılında çıkan ikinci versiyonunun bir klonuydu fakat sonrasında kullanıcı şikayetlerinden dolayı değişti. Oldukça hızlı bir şekilde yüklenen sitede sürekli olarak bazı kullanıcılar çevrimiçi oluyor, bundan dolayı yetişkin birilerini bulmak burada asla zor olmuyor. Site İngilizce olarak hazırlanmış ve Chatxroulette sitesinin kullanıcılarının büyük çoğunluğu İngilizce konuşuyorlar. Site eskiden Alexa sıralamasında ilk 100 binde bulunuyordu fakat yetişkin piyasanın büyük çoğunluğunu, Chatxroulette’de olduğu gibi reklam içermemesi ve çok daha hızlı yüklenmesi sebebiyle eline geçiren Dirtyroulette yüzünden kaybettiğini düşünüyorum.

Sitenin en iyi 10 rulet sitesinden biri olduğunu söylemem fakat, listenin bir parçası olma potansiyelini taşıdığı da açıktır! Sitenin her yerde, kaybolmayan reklamları olması ve yeterli sayıda üyesi olmamasından kaynaklanan sürekli aynı kullanıcılara denk gelme gibi büyük problemleri var. Eğer reklamların tamamını kaldırırlarsa Chatroulette alternatifleri listesinde ilk 10’a girmek adına önemli bir adım atacaklarını düşünüyorum!

Hiç yorum yok